قیمت و شرایط فروش MVM 315 اسپرت

شرکت خودروسازی مدیران خودرو شرایط فروش نقدی مدل اسپرت MVM 315 هاچ بک را اعلام کرده است که با موعد تحویل ۳۰ روزه ثبت سفارش خواهد شد.
در این طرح فروش، خودروی مذکور در مدل اسپرت و تیپ “اکسلنت” ثبت سفارش خواهد شد که بهای کارخانه آن معادل ۴۹ میلیون و ۷۸۹ هزار تومان اعلام شده است که با احتساب پرداخت‌های قانونی، قیمت نهایی اتومبیل به چیزی حدود ۵۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان خواهد رسید که با سود انصراف ۱۵ درصد، جریمه تاخیر ۲۰ درصد و همچنین موعد تحویل ۳۰ روزه به مشتریان عرضه خواهد شد.

mvm

به طور کلی بد نیست بدانید که مدل هاچ بک در دو تیپ استاندارد و اسپرت، دارای طول ۴۱۸۸ میلی متر، عرض ۱۶۸۶ میلی متر و ارتفاع ۱۴۸۰ میلی متر هستند و مدل سدان هم شاسی و بدنه آن در طول ۴۳۳۳ میلی متری، عرض ۱۶۸۶ میلی متری و ارتفاع ۱۴۸۰ میلی متری ساخته شده که در هر دو مدل شاهد نصب محورهای جلو و عقب با فاصله‌ ۲۵۲۷ میلی متری نسبت به یکدیگر هستیم.
در بخش فنی هم نسخه اسپرت “ام وی ام ۳۱۵” درست همانند نسخه استاندارد خود به یک موتور ۱۴۹۷ سی سی چهار سیلندر خطی مجهز شده‌ است که با نسبت تراکم ۱۱:۱ می‌تواند قدرت ۱۰۷ اسب بخاری در ۶۰۰۰ دور بر دقیقه و همچنین حداکثر گشتاور ۱۴۰ نیوتن متری میان ۳۰۰۰ الی ۴۵۰۰ دور بر دقیقه تولید کند. برای انتقال نیروی موتور هم تنها از جعبه دنده‌ ۵ سرعته دستی استفاده شده است.

دیدگاه خود را بنویسید