قیمت و شرایط فروش نقد و مشارکتی محصولات میتسوبیشی+ جدول

آرین موتور نمایندگی رسمی میتسوبیشی در ایران ، شرایط فروش نقد و مشارکتی (قیمت علی الحساب) محصولات مختلف خود را اعلام کرده است که در ادامه سعی داریم مروری کلی بر روی شرایط فروش جدید این شرکت داشته باشیم.
در شرایط فروش جدید آرین موتور، محصولات مختلف میتسوبیشی به صورت نقدی و مشارکتی با قیمت علی الحساب به مشتریان عرضه خواهد شد که در شرایط فروش نقدی، مشتریان می‌توانند از شرایط فروش نقدی با قیمت علی الحساب و همچنین شرایط فروش مشارکتی بهره مند شود.
اول از همه در بین محصولات میتسوبیشی، خودروی شاسی بلند اوتلندر در مدل‌های ۲۰۱۸ دیده می‌شود که با قیمت علی الحساب ۳۵۹ میلیون تومانی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد، اما مشتریان می‌توانند با انتخاب شرایط فروش نقدی از موعد تحویل ۹۰ روزه بهره‌مند شوند. هرچند قیمت محصولات میتسوبیشی درست همانند سایر محصولات حاضر در کشور، با نوسان همراه بوده است و افزایش قابل توجهی تجربه کرده‌اند.
برخلاف میتسوبیشی اوتلندر، خودروی میتسوبیشی لنسر و همچنین خودروی میتسوبیشی میراژ با قیمت قطعی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت که در این میان میتسوبیشی لنسر ۲۰۱۸ با قیمت قطعی ۲۱۰ میلیون تومانی و خودروی ریز اندام میتسوبیشی میراژ با قیمت قطعی ۱۱۸ میلیون تومان در مدل‌های ۲۰۱۸ دیده می‌شود که برای اطلاع از جزییات آن و همچنین اطلاع از جزییات فروش مشارکتی آنان می‌توانید به جدول زیر توجه کنید.

mit

در خصوص خودروهای ذکر شده باید گفت که میتسوبیشی اوتلندر با موتوری ۲۳۶۰ سی سی چهار سیلندر عرضه خواهد شد که قدرت موتور آن به ۱۶۶ اسب بخار و گشتاور آن هم به ۲۲۰ نیوتن متر می‌رسد. به لطف استفاده از یک جعبه دنده اتوماتیک CVT با قابلیت تعویض دنده دستی، شتاب این خودرو به ۱۰٫۲ ثانیه رسیده و مصرف سوخت آن هم به ازای هر صد کیلومتر مسافت پیموده شده، حداقل ۹٫۳ لیتر اعلام شده است.
میتسوبیشی لنسر دو پیشرانه ۱٫۶ لیتری و ۱٫۸ لیتری دارد که نسخه ۱٫۶ لیتری آن قدرتی ۱۱۷ اسب بخاری و گشتاوری ۱۵۴ نیوتن متری داشته و همچنین نسخه ۱٫۸ لیتری هم توان تولید حداکثر قدرتی ۱۴۲ اسب بخاری را در کنار گشتاور ۱۷۶ نیوتن متری دارد.
خودروی کوچک میتسوبیشی میراژ هم قلبی ۳ سیلندر ۱٫۲ لیتری در سینه خود دارد که در دور موتور ۶۰۰۰ می‌تواند قدرتی ۷۷ اسب بخاری و گشتاوری ۱۰۰ نیوتن متری تولید کند. برای این خودرو هم از جعبه دنده‌ای اتوماتیک CVT استفاده شده که شتابی ۱۳٫۸ ثانیه‌ای و مصرف سوختی ۵٫۹ لیتری را به همراه داشته است.

دیدگاه خود را بنویسید