تست محصولات وطنی با لباس استتار

برای اولین‌بار پای خودروهای استتارشده به خیابان‌های ایران نیز باز شد. روز گذشته تصاویری از یک خودرو استتار‌شده در سطح شهر توسط خبرنگاران ثبت شد تا گمانه‌ها نسبت به اینکه خودروسازان داخلی هم خودروهای جدید خود را به این شیوه در خیابان‌ها تست می‌کنند، بیشتر شود.
این خودرو که البته با خودروبر حمل می‌شد به احتمال زیاد محصول جدید یکی از خودروسازان داخلی است. باتوجه به پوششی که روی بدنه خودرو قرار گرفته است، صراحتا نمی‌توان گفت این خودرو محصول کدام‌یک از کمپانی‌های خودروسازی است.
اما بر اساس آنچه در فضای مجازی منتشر شده، احتمال دارد این محصول جدید متعلق به گروه خودروسازی سایپا باشد. تست خودرو پیش از تولید انبوه یکی از مرسوم‌ترین اقدامات توسط خودروسازان بزرگ است.
اما این شرکت‌ها برای اینکه بتوانند محصول جدیدشان را دور از دید عام نگه دارند، خودرو را با پوشش و کاور خاصی استتار می‌کنند.
آنچه از فضای مجازی بر‌می‌آید گروه خودروسازی سایپا نیز قصد دارد در آینده نزدیک خودرو سدان جمع‌وجور اسپرتی را روانه بازار کند که در حال حاضر این خودرو سدان در حال پاس کردن تست‌هاست. گفته‌ها در فضای مجازی حاکی است این خودرو‌ استتار‌شده احتمالا همان کانسپت SP100 است که به‌زودی روی خط تولید قرار خواهد گرفت و راهی بازار خواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید