شرایط پیش فروش ام جی ۳۶۰ توربو با قیمت قطعی + جدول

گروه صنعت خودرو آذربایجان، به عنوان شریک تجاری MG در ایران که از سال گذشته شروع به مونتاژ خودروی MG 360 در تبریز کرده است.
نسخه‌های استاندارد اتومبیل به همراه یک پیشرانه ۱٫۵ لیتری چهار سیلندر خطی به مشتریان عرضه خواهد شد که با نوسان دور موتور آن در محدوده ۵۵۰۰، می‌توان حداکثر ۱۱۰ اسب بخار قدرت از آن استخراج کرد و همچنین با رساندن دور موتور به محدوده ۴۵۰۰ دور بر دقیقه، خروجی گشتاور اتومبیل به سقف ۱۳۵ نیوتن متر خواهد رسید که بر سر راه آن یک جعبه دنده اتومات از نوع “تیپ ترونیک” و یا جعبه دنده ۵ سرعته دستی قرار گرفته و نیروی تولیدی این پیشرانه را پس از تبدیل، به سمت چرخ‌های محرک جلو ارسال می‌کند که منجر به ثبت سرعت ۱۷۰ کیلومتر در نسخه اتوماتیک و یا ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت در نسخه‌ دستی شده است.
علاوه بر این، در نسخه توربوشارژر اتومبیل هم شاهد نصب یک پیشرانه چهار سیلندر خطی با حجم سیلندر ۱٫۵ لیتری هستیم که حالا با سود جستن از توربوشارژر، می‌تواند ۱۳۰ اسب بخار قدرت در دور موتور ۵۵۰۰ و همچنین نزدیک به ۲۱۰ نیوتن متر گشتاور داشته باشد که با نوسان دور موتور در محدوده ۲۰۰۰ الی ۴۴۰۰ دور بر دقیقه بدست می‌آید. برای دریافت و انتقال این نیرو به سمت چرخ‌ها، تنها از یک جعبه دنده ۶ سرعته تیپ‌ترونیک استفاده شده است.
در تصویر زیر شرایط پیش فروش ام جی ۳۶۰ توربو با قیمت قطعی ذکر شده است

 

01

دیدگاه خود را بنویسید