شرایط جدید فروش BYD S7 از سوی کارمانیا اعلام شد + جدول

شرکت “کارمانیا” به عنوان نمایندگی رسمی شرکت خودروسازی BYD چین در ایران، شرایط فروش خودروی شاسی بلند “BYD S7” را اعلام کرده است که در ادامه جزییات این طرح فروش را مورد بررسی قرار خواهیم داد.
به طور کلی، خودروی شاسی بلند S7 در طول کلی ۴۳۵ میلی متر، عرض ۱۸۵۵ میلی متر، ارتفاع ۱۷۲۰ میلی متر و همچنین بافاصله بین دو محور ۲۷۳۰ میلی متر ساخته شده است که در حالت استاندارد صندلی‌ها، می‌توان به حجم فضای بار ۳۶۵ لیتر دسترسی داشت، اما این حجم فضای بار با جمع کردن صندلی‌های ردیف سوم به حداکثر ۱۰۸۴ لیتر و همچنین با جمع کردن تمامی صندلی‌های عقب اتومبیل، می‌توان حجم فضای بار اتومبیل را به حداکثر ۲۳۹۸ لیتر افزایش داد، البته اگر نسخه‌های ۷ صندلی آن در کشور تولید شده و به مشتریان عرضه شود. برای حفظ تعادل و همچنین راحتی بیشتر سرنشینان عقب اتومبیل، بر روی چرخ‌های جلو از سیستم تعلیق مستقل مکفرسون استفاده شده است، اما سیستم تعلیق عقب آن پیشرفته‌تر بوده و متشکل از یک سیستم تعلیق “مولتی لینک” خواهد بود تا راحتی سرنشینان عقب را تضمین کند.
برای تامین انرژی مورد نیاز این خودروی ۱۷۵۰ کیلوگرمی، شرکت خودروسازی BYD از یک پیشرانه چهار سیلندر توربوشارژر استفاده کرده است که دارای حجم ۲ لیتری بوده و از سیستم پاشش سوخت مستقیم انژکتوری بر روی خود سود می‌برد تا با رساندن دور موتور اتومبیل به محدوده ۵۵۰۰ دور بر دقیقه، حداکثر ۲۰۲ اسب بخار قدرت و همچنین ۳۲۰ نیوتن متر گشتاور در محدوده ۱۷۵۰ الی ۴۵۰۰ دور بر دقیقه بدست آید.
البته این پیشرانه به تنهایی کاری از پیش نخواهد بود، تا زمانی که شما جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک را در خطوط انتقال این اتومبیل به خدمت بگیرید که با دریافت این نیرو و ارسال آن به چرخ‌ها، می‌تواند حداکثر سرعت ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت را به همراه داشته باشد.

 

byd

دیدگاه خود را بنویسید