هیوندای توسان فیس لیفت در راه است؛ کراس اوور پرفروش کره ای

هیوندای توسان نسل سوم از زمان عرضه خود در سال ۲۰۱۵ پر فروش ترین محصول هیوندای در بازار اروپا بوده است و حالا هیوندای برای تداوم این فروش اقدام به معرفی نسخه فیس لیفت شده این خودرو برای بازار انگلستان کرده است.
هیوندای توسان ۲۰۱۹ فیس لیفت در تیپ های مختلفی به بازار ارائه خواهد شد که قیمت آنها از ۲۱ هزار پوند آغاز می شود که از این نظر نیز این خودرو در مقایسه با دو رقیب اصلی خود یعنی اشکودا کاروک و سئات آتیکا در وضعیت بهتری قرار دارد و افراد بیشتری می توانند نسبت به خرید هیوندای اقدام کنند.
تجهیزات استاندارد این مدل شامل رینگ های ۱۶ اینچی، چراغ های مه شکن، راهنمای درون آینه های جانبی، چراغ های خودکار، سیستم تهویه مطبوع، رادیوی دیجیتال، سیستم مالتی مدیا با نمایشگر ۷ اینچی، اپل کارپلی، اندروید اتو، بلوتوث و دوربین دید عقب هستند.

مدل بعدی تیپ SE است که از نوع تک دیفرانسیل است و به گیربکس دستی شش سرعته، رینگ های آلیاژی ۱۷ اینچی، باربند سقفی، شیشه های ایمنی، چراغ های عقب LED، آینه ی وسط الکتروکرومیک، سیستم رهیاب ماهواره ای، کروز کنترل و برف پاک کن های اتوماتیک مجهز است.
مدل بعدی که نسخه ای میانی از این خودرو محسوب می شود پریمیوم نام دارد و امکانات اضافی آن شامل رینگ های آلیاژی ۱۸ اینچی، سیستم ورود و استارت بدون کلید، ترمز پارک برقی، شارژر بدون سیم تلفن همراه، سیستم صوتی حرفه ای، تودوزی چرمی، صندلی های جلو برقی، گرمکن صندلی های جلو، سیستم هشدار نقطه کور و سیستم هشدار خودروی پشت سری می شود. قیمت این مدل از ۲۵ هزار پوند آغاز می شود.

فول ترین نسخه‌ی توسان فیس لیفت هم پریمیوم SE نام دارد که این مدل دارای قیمت ۲۹ هزار پوندی بوده و به چراغ های اصلی هوشمند از نوع LED، دوربین ۳۶۰ درجه، کروز کنترل هوشمند، سقف پانوراما، درب صندوق عقب برقی، گرمکن فرمان و سردکن صندلی های جلو مجهز است.
مشتریان توسان می توانند برای خودروی خود موتور ۱٫۶ لیتری دیزلی را سفارش دهند که یک نسخه‌ی آن ۱۱۳ اسب بخار و نسخه‌ی دیگر آن ۱۳۴ اسب بخار قدرت دارد.مدل ۱٫۶ لیتری بنزینی نیز که مجهز به توربوشارژر است دیگر موتوری است که روی این خودرو قابل سفارش است.
اما یک موتور جدید هم از این نسل روی این خودرو قابل انتخاب است و آن موتور هیبریدی ۴۸ ولتی ۲ لیتری است که ۱۸۲ اسب بخار قدرت دارد و به سیستم چهارچرخ محرک و گیربکس ۸ دنده خودکار مجهز شده استو این موتور تنها در تیپ پریمیوم و بالاتر قابل انتخاب است.
فروش هیوندای توسان فیس لیفت در بازار انگلیس از ۲۶ جولای آغاز خواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید