قیمت و شرایط فروش وانت های آمیکو اعلام شد؛ وانتی با قابلیت های آفرود

شرکت آمیکو پیکاپ آسنا در دو مدل تک کابین با قیمت ۱۴۵ میلیون تومان و دو کابین را با قیمت ۲۱۷ میلیون تومان به فروش می رساند. علاقمندان می توانند برای استفاده از شرایط فروش و ثبت نام، به نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور مراجعه کنند.
یکاپ آمیکو به نام آسنا ۲۲۴M شناخته می شود. این خودرو به یک پیشرانه ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپه میتسوبیشی مجهز شده که می تواند حداکثر ۱۴۳ اسب بخار و ۲۲۰ نیوتن متر گشتاور را تولید کند. پایه موتور آمیکو گازسوز است و با بنزین نیز کار می کند و توانسته استاندارد یورو ۵ را دریافت کند. در مورد دوگانه سوز بودن آمیکو می توان گفت که به دلیل مزیت گازسوز بودن یک پیکاپ ساخت داخل، این شرکت سعی خواهد کرد تا تمامی محصولات این سگمنت خود را در آینده به صورت دوگانه سوز عرضه کند.
گیربکس نصب شده روی پیکاپ آمیکو ۵ سرعته دستی است و با این جعبه دنده مصرف سوخت آن به ۱۰٫۷ لیتر در هر صد کیلومتر ترکیبی رسیده است. در مورد امکانات رفاهی نصب شده روی آمیکو می‌توانیم به سیستم ناوبری GPS، روکش چرمی صندلی‌ها، دوربین عقب، صفحه نمایش ۷ اینچی لمسی و کیسه هوا برای سرنیشنان جلو اشاره کنیم. همچنین ترمزهای ABS و EBD نیز روی این خودرو نصب شده‌اند. اما برای یک خودرویی با هدف قابلیت‌های آفرود شاید این امکانات مدنظر خریدار نباشد و به دنبال اعداد و ارقامی فنی‌تر و کاربردی‌تر در آفرود است. کارت برنده آمیکو که شرکت عرضه‌کننده روی آن حسابی مانور می‌دهد، قفل دیفرانسیل اتوماتیک (بصورت مکانیکی) است که بدون دخالت راننده و به صورت خودکار عمل می‌کند. این خودرو با هدف سبقت گرفتن از تویوتا هایلوکس ساخته شده و سعی شده تا خودرویی طراحی شود تا مشتریان به جای خرید هایلوکس که این روزها با قیمت‌های نجومی در بازار قیمت‌گذاری شده، به سمت پیکاپ آمیکو متمایل شوند. حتی طبق ادعای شرکت سازنده در بعضی از ویژگی‌ها، پیکاپ ساخت شده توسط این شرکت از هایلوکس عملکرد بهتری دارد.

دیدگاه خود را بنویسید