جزئیات طرح جدید فروش محصولات ایران خودرو منتشر شد/ مهر ۹۷

ایران خودرو خبر از یک طرح پیش فروش ۵۳ هزار دستگاه از محصولات خود را منتشر کرده است.
بر اساس اطلاعات تازه منتشر شده از جزئیات این طرح، پیش فروش مذکور از روز سه شنبه مورخ ۹۷/۰۷/۰۳ تا زمان تکمیل ظرفیت از محصولات ایران خودرو خواهد بود.
نحوی ثبت نام در این پیش فروش با پیش فروش های قبلی ایران خودرو متفاوت بوده و فروش خودروها در ۶ روز و بر اساس اولین رقم سمت راست کد ملی مراجعه کنندگان رخ خواهد داد. البته لازم به ذکر است که ایران خودرو اعلام کرده است که عدالت را بین روزهای و کد ملی های مختلف رعایت خواهد کرد و محصولات این شرکت به مساوات در روزهای مختلف در دسترس خواهد بود.
زمان فعال سازی این طرح ساعت ۱۰ صبح روزهای سه شنبه ۹۷/۰۷/۰۳ الی دوشنبه ۹۷/۰۷/۰۹ بر اساس زمانبندی تعيين شده بوده و ظرفیت هر روز ساعت ۱۰ همان روز اعلام می گردد.
بر این اساس متقاضیان این طرح می بایست بر اساس گروه بندی زیر به سایت ایران خودرو مراجعه کنند.
گروه يك: از روز سه شنبه ۹۷/۰۷/۰۳ برای مشتریانی که اولین رقم سمت راست کد ملی آنها ۱ باشد.

گروه دو: از روز چهار شنبه ۹۷/۰۷/۰۴ برای مشترياني كه اولین رقم سمت راست كدملي آنها ۲ و ۳ باشد.

گروه سه: از روز پنج شنبه ۹۷/۰۷/۰۵ برای مشترياني كه اولین رقم سمت راست كدملي ۴ و ۵ باشد.

گروه چهار: از روز شنبه ۹۷/۰۷/۰۷ برای مشترياني كه اولین رقم سمت راست كدملي آنها ۶ و ۷ باشد.

گروه پنج: از روز يكشنبه ۹۷/۰۷/۰۸ برای مشترياني كه اولین رقم سمت راست كدملي آنها ۸ و ۹ باشد.

گروه ششم: از روز دوشنبه ۹۷/۰۷/۰۹ برای مشترياني كه اولین رقم سمت راست كدملي آنها ۰ باشد.

 

80217_photo_2018-09-23_18-15-32 (1)

 

متقاضیان باید توجه کنند که صرفاً مشترياني كه تاريخ صدور گواهينامه آن ها مربوط به قبل از ثبت نام می باشد اجازه ثبت نام دارند. ایران خودرو اعلام کرده است که مشتریان هدف این پیش فروش ۵۳ هزار دستگاهی در واقع خودرو اولي ها و افرادي می باشد كه مالك خودرو (اعم از خودروی ايران خودرويي و يا غير ايران خودرويي) نیستند.
از طرف دیگر متقاضیانی نیز که پیش فروش پیشین سایپا اقدام به پیش خرید خودرو کرده اند اجازه خرید خودرو در این پیش فروش را ندارند.
اثبات موارد فوق، بر اساس فرم خود اظهاری مراجعه کنندگان به سایت و با اعتماد به آن ها صورت خواهد پذیرفت. البته راستی آزمایی اطلاعات وارد شده در فرم خود اظهاری که شامل تایید گواهینامه مشتری و اثبات عدم مالکیت قبلی خودرو های دیگر توسط آن است در زمان تحویل خودرو بررسی می شود. در صورتی که به نمایندگی های ایران خودرو اثبات شود که مراجعه کننده خود اظهاری اشتباه انجام داده است، اصل ودیعه او در زمان تحویل عینا مسترد می گردد.
لازم به ذکر است که در این پیش فروش نیز درست مشابه با پیش فروش های قبلی هر كد ملي مجاز به ثبت نام فقط يك دستگاه خودرو مي باشد.
قيمت نهايي خودرو در اين شرايط، در زمان تحويل خودرو تعيين خواهد شد.

 

دیدگاه خود را بنویسید