اعلام شرایط پیش فروش نقدی چری تیگو ۵ + جدول

شرکت مدیران خودرو از آغاز “پیش فروش نقدی” تیگو ۵ در مدل IL خبر داد که جزییات بیشتر آن در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد.
برای تیگو ۵ در مدل IL، اول از همه شرکت مدیران خودرو موعد تحویل ۱۵۰ روزه با دو پیش پرداخت متفاوت را در نظر گرفته است که هردوی آنان دارای سود مشارکت ۱۵ درصد و سود انصراف ۶ درصد خواهد بود، اما در مبلغ پیش پرداخت مشتریان می‌توانند ۲ انتخاب داشته باشند. اول پیش پرداخت ۱۱۹ میلیون و ۲۸۰ هزار تومانی و دوم پیش پرداخت ۱۱۳ میلیون و ۵۸۰ هزار تومانی.
علاوه بر این، موعد تحویل ۲۱۰ روزه با سود مشارکت ۱۷ درصد و همچنین سود انصراف ۶ درصد نیز برای مشتریان در نظر گرفته شده است که همانند شرایط اول، مشتریان می‌توانند دو پیش پرداخت ۵۹ میلیون و ۶۴۰ هزار تومانی در دو نوبت (نوبت دوم بعد از گذشت ۹۰ روز) و یا پیش پرداخت ۵۶ میلیون و ۷۹۰ هزار تومانی در دو نوبت داشته باشد که می‌توانید جزییات آن را در جداول زیر شاهد باشید.

 

1

 

2

 

در ادامه بد نیست بدانید که در زیر کاپوت تیگو ۵ از پیشرانه‌‌ محرک درون سوز ۲ لیتری استفاده شده که با مکش سوخت ۸٫۹ لیتری در هر صد کیلومتر به صورت ترکیبی، توانایی تولید حداکثر قدرت ۱۳۹ اسب بخاری در دور موتور ۵۷۵۰ دور بر دقیقه و همچنین می‌تواند گشتاور ۱۸۲ نیوتن متری در دور ۴۳۰۰ الی ۴۵۰۰ دور بر دقیقه تولید کند. بر روی این خودرو هم از گیربکس اتوماتیک انتقال متداول CVT استفاده شده است.

دیدگاه خود را بنویسید