مشخصات و ویژگی های نیسان ماکسیما ۲۰۱۹

نیسان ماکسیما یکی از محبوب ترین محصولات این خودروساز ژاپنی است. نیسان در نمایشگاه خودروی لس آنجلس از مدل ۲۰۱۹ این خودروی سدان رونمایی کرد تا آن را مجهز تر از همیشه روانه بازار کند.
اگر از نمای جلو به نیسان ماکسیما جدید نگاه کنید متوجه طراحی جدید برای سپر جلو، ورودی های هوا و چراغ های مه شکن خواهید شد. چیدمان داخلی چراغ های جلو هم که از نوع LED هستند نیز تغییر کرده است. تغییرات تنها محدود به چراغ های جلو نیستند و در چراغ های عقب نیز می توان طراحی مدرن تری از قبل را دید. جالب ترین بخش عقب ماکسیما ۲۰۱۹ خروجی های اگزوز چهارتایی هستند که درون دیفیوزر عقب کار گذاشته شده اند.


نیسان رینگ های ۱۹ اینچی جدیدی را نیز برای ماکسیما با نام سیلور پلاتینیوم طراحی کرده است. به محض اینکه وارد کابین ماکسیما ۲۰۱۹ شوید متوجه تغییراتی در این خودرو خواهید شد. نیسان از الگوی دوخت جدیدی .ه رنگ متضاد با تودوزی دارد روی صندلی ها استفاده کرده و این دوخت در مدل های بالاتر روی ستون ها نیز مشاهده می شود. دیگر تغییر محسوس ماکسیما در بخش نشان دهنده ها است. نیسان کیفیت کلی کابین را چه در فرمان و داشبورد و چه در رودری ها افزایش داده و روی ستون A از بلندگو هم استفاده شده است. تمامی بخش ها هم به سفارش مشتری قابل تغییر هستند. تمامی مدل های ماکسیما به جز تیپ S به صورت استاندارد به سیستم رهیاب ماهواره ای SirusXM هم مجهز هستند.

ماکسیما ۲۰۱۹ به صورت استاندارد به پکیج امکانات ایمنی Safety Shield 360 مجهز است. این پکیج کامل . کارآمد شامل مواردی همچون سیستم ترمز اضطراری خودکار، سیستم تشخیص عابر پیاده، سیستم هشدار نقطه کور، سیستم هشدار خودروی پشت سر، سیستم هشدار بین خطوط، چراغ های هوشمند و سیستم ترمز خودکار در دنده عقب می شود.

موتور ماکسیما ۲۰۱۹ یک شش سیلندر ۳٫۵ لیتری به قدرت ۳۰۰ اسب بخار و گشتاور ۳۵۳ نیوتون متر است که نیروی آن به یک گیربکس CVT از نوع X ترونیک به چرخ های جلو انتقال پیدا می کند.
قیمت ماکسیما ۲۰۱۹ هنوز اعلام نشده اما در تیپ های S، SL، SR، SV و پلاتیونیوم عرضه خواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید