۳۵ میلیون تومان پیش پرداخت برای دانگ فنگ H30 کراس

گروه صنعتی ایران خودرو دانگ فنگ H30 Cross کراس را در قالب طرح پیش فروش به مشتریان خود عرضه خواهد کرد و برای انجام این کار، پیش پرداخت ۳۵ میلیون تومانی در نظر گرفته شده است تا اولین قدم برای ثبت نام این خودرو برداشته شود، هرچند ویژگی های دیگر این طرح شاهد مشتریان را مردد کند.

h30

گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرده است که خودروی دانگ فنگ H30 کراس با پیش پرداخت ۳۵ میلیون تومانی ثبت نام شده و دارای سود مشارکت ۱۷ درصد و سود انصراف ۱۵ درصد خواهد بود، اما باید توجه داشت که مشتریان با ثبت نام این خودرو می بایست تا بهمن ماه سال آینده برای تحویل آن صبر کنند و طبیعی خواهد بود که در زمان تحویل، قیمت نهایی اتومبیل به نرخ روز حساب خواهد شد و در حال حاضر باتوجه به شرایط حاکم بر بازار و تلاش خودروسازان برای افزایش قیمت، مشخص نیست که شرکت ایران خودرو برای این محصول چه قیمتی تعیین کند و مشتریان خود را مجبور به پرداخت آن کند.

با این حال با توجه به قیمت ۱۴۱ میلیونی نسخه سدان دانگ فنگ اچ ۳۰ که با نام دانگ فنگ s30 شناخته می شود، می توان حدس زد که قیمت سال آینده دانگ فنگ h30 نیز بیش از ۱۲۰ میلیون تومان خواهد بود.

یک دیدگاه در “۳۵ میلیون تومان پیش پرداخت برای دانگ فنگ H30 کراس”

  1. […] میلیون تومانی برای پراید و یا رسیدن قیمت خودرویی مانند اچ ۳۰ کراس به حوالی ۱۱۰ میلیون تومان نشان می‌دهد که این بازار راه […]

دیدگاه خود را بنویسید