معرفی هوندا S660 Trad Leather شیک و دوست داشتنی

هوندا S660 رودستر برای دوستداران خودروی غیر ژاپنی به عنوان یک میوه‌ی ممنوعه مطرح است به همین خاطر است که با معرفی یک مدل سفارشی از این خودرو سریعاً توجهات به آن جلب شده است.

s660

جدیدترین نسخه‌ی سفارشی این خودرو Trad Leather ادیشن نام داشته و از ۲۱ دسامبر در ژاپن به فروش می‌رسد. همان‌گونه که از نام خودرو برمی‌آید، این S660 سفارشی دارای تریم چرمی کابین است که با چرم مشکی و روشن برای صندلی‌های اسپورت، غربیلک فرمان، داشبورد و پانل پشت آمپرها مزین شده است.

کابین همچنین دارای پلاک آلومینیومی با لوگوی Trad Leather روی کنسول مرکزی است که به ما یادآوری می‌کند این رودستر کوچک حالت سفارشی و متمایز دارد.

s660

اما تریم چرم داخل خودرو با چرم قهوه‌ای روشن نرمی در روی سقف هماهنگ شده است. این رنگ و ترکیب به خوبی با رنگ سبز بدنه‌ی خودرویی که در تصاویر دیده می‌شود همخوانی دارد. جدای از رنگ سبز دو رنگ سفید و مشکی هم در دسترس هستند. تکمیل کننده‌ی تغییرات بدنه رینگ‌های دو رنگ آلومینیومی مشکی و نقره‌ای هستند.

هوندا S660 Trad Leather ادیشن همچنین به‌صورت استاندارد از سیستم ترمز شهری فعال سود می‌برد درحالی‌که مدل‌های ارزان‌تر تنها به‌صورت سفارشی از این سیستم برخوردار هستند.

از آنجایی که ما درباره‌ی یک خودروی Kei ژاپنی صحبت می‌کنیم بنابراین تغییراتی در پیشرانه‌ی ۳ سیلندر ۰٫۶۶ لیتری توربوی آن اعمال نشده و قدرت آن همچنان ۶۳ اسب بخار و گشتاورش نیز ۱۰۴ نیوتون متر است. این پیشرانه به یک گیربکس ۶ سرعته دستی یا CVT متصل شده و نیرو را به چرخ‌های عقب منتقل می‌کند.

قیمت هوندا S660 Trad Leather ادیشن در ژاپن از حدود ۲۰۵۰۰ دلار آغاز می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید