معرفی مک لارن ۷۲۰S اسپا ۶۸، جدیدترین محصول بخش MSO + عکس

بخش خودروهای ویژه‌ی مک لارن MSO کارهای ساخت کلکسیون متشکل از سه خودروی سفارشی ۷۲۰S کوپه را به اتمام رسانده است. این پروژه توسط مک لارن بروکسل و به منظور گرامیداشت اولین پیروزی این شرکت در فرمول ۱ و گرند پری بلژیک ۱۹۶۸ سفارش داده شده است.

مک لارن 720S اسپا 68

اما کسی که این قهرمانی را به دست آورد کسی نبود جز بروس مک لارن که پشت فرمان یک دستگاه مک لارن M7A قرار داشت. این خودرو از همان رنگ مشهور نارنجی پاپایا استفاده می‌کرد. بروس مک لارن یکی از سه راننده‌ای است که یک گرندپری را با خودروی طراحی خود برنده شده است.

اما هر یک از این سه خودروی سفارشی ۷۲۰S اسپا ۶۸ دارای رنگ نارنجی سفارشی MSO هستند که ما را به یاد همان پوشش بدنه‌ی خودروی برنده‌ی فرمول ۱ سال ۱۹۶۸ می‌اندازد. از دیگر ویژگی‌های خاص این خودرو می‌توان به طرح نقره‌ای‌رنگ پیست ۱۴ کیلومتری اسپا فرانکوشمپس اشاره کرد. این تصویر را می‌توان روی قوس چرخ عقب و در پشت‌سری‌های صندلی‌ها مشاهده کرد.

مک لارن 720S اسپا 68

علاوه بر این پوشش‌های فیبر کربنی رکاب‌ها نیز در این خودروها به چشم می‌خورند که در توصیف آن‌ها آمده است: “اولین راننده‌ی برنده در مسابقات فرمول ۱ گرند پری بلژیک در ژوئن سال ۱۹۶۸ – بروس مک لارن” خریداران خوش‌شانس این سه خودرو حتی کلید استارت نارنجی‌رنگ با نوشته‌ی اسپا ۶۸ را دریافت خواهند کرد.

در مقابل رنگ نارنجی روشن بدنه، رینگ‌های سفارشی ۵ پره دوبل هم با رنگ مشکی به چشم می‌خورند. همین تضاد بیشتر را می‌توان در کابین دید جایی که دوخت‌های نارنجی مک لارن روی صندلی‌ها، پانل درب‌ها و کنسول مرکزی دیده می‌شوند.

مک لارن 720S اسپا 68

مشتریان بالقوه‌ای که به خرید این سه خودروی خاص علاقه دارند باید عجله کنند چراکه دو تا از آن‌ها قبلاً به فروش رفته و تنها یک دستگاه برای فروش موجود است.

دیدگاه خود را بنویسید