نسل جدید سیلورادو HD شرکت GMC

پیکاپ های امریکایی سرتاسر این کشور را احاطه کرده اند و روزبه روز به کیفیت آنها نیز افزوده می شود. نسل جدید سیلورادو HD چندی ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌پیش معرفی شد و حالا نوبت جی‌ام‌سی شده که پیکاپ بزرگ خود را معرفی کند و آخرین مدل سی‌یرا HD را به بازار عرضه کند.

نسل جدید سی‌یرا HD از لحاظ طراحی و فرم بدنه بسیار متمایز نسبت به قبل و با نهایت دقت طراحی شده و پیش‌بینی‌می‌شود  سایر تراک‌ها در مقابل این خودرو با مشکل روبرو شوند. در نمای ظاهری، جلوپنجره عظیم، چراغ‌های جلو با طرح C شکل چهره‌ای خشن و هیجان‌انگیز را پدید آورده‌اند.

GMC-Sierra-HD

سی‌یرا نسبت به گذشته افزایش ابعاد هم داشته است و مدل شش چرخ این خودرو با تجهیزات بیشتر در دسترس خریداران قرار داده شده است.سی‌یرا HD مدل ۲۰۲۰ با قسمت بار جدید و ۲٫۵ سانتیمتر ارتفاع کمتر، کاراتر شده و وارد شدن به بخش بار کمی راحت‌تر شده و عملکرد بهتری را برای این خودرو به‌ارمغان آورده است.

جی‌ام‌سی نسل جدید پیکاپ‌های خود را با بسیاری از ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های جدید، برای بازار آماده کرده است که سیستم ProGrade Trailering یکی از کاربردی‌ترین  این سیستم هاست که با استفاده از ۱۵ دوربین، این امکان را مهیا می کند تا راننده بتواند تمام اطراف خود را ببیند و نمای کاملی در اختیار قرار داشته باشد. کیفیت بالای این سیستم بسیار جذاب است بطوری که یک نمای باکیفیت را به راننده نشان می دهد. با سیستم های جدید تقریبا نیاز راننده به مشاهده اطراف از طریق آینه ها و شیشه های خودرو برطرف شده است.

سیستم ProGrade Trailering یک سیستم عیب یابی عالی برای سی یرا است و این امکان را فراهم می کند تا تست چراغ‌های خودرو، تشخیص ایرادات الکتریکی، پایش باد تایرها، پایش دما و برخی دیگر از بررسی ها انجام شود.

جی ام سی یک خودروی بزرگ و مدرن را فراهم کرده و این را می توان در امکانات مختلف آن دید. سی‌یرا HD علاوه بر همه فناوری های گفته شده به امکاناتی نظیر ترمز پارک الکتریکی خودکار، کنترل‌ترمز، سیستم کمک حرکت در سراشیبی‌ها، سیستم کنترل حرکت در سرازیری ها، سیستم کنترل چرخش تریلر و ترمز اگزوز دیزل اشاره کرده کرد.

GMC-Sierra-HD

در این تراک غول‌پیکر همچنین دو حالت رانندگی مختلف Tow و Haul اشاره کرد.سی‌یرا HD مدل ۲۰۲۰ از لحاظ فنی رویای همه ایرانی هاست و ما باید سالها حسرت سواری با خودروهای حجیم و قدرتمند را بخوریم.

یک پیشرانهٔ ۶٫۶ لیتری توربودیزل با توانایی تولید ۴۴۵ اسب بخار قدرت و ۱۲۳۳ نیوتن متر گشتاور در قلب این تریلر بزرگ قرار داده شده است. این نیرو از طریق یک گیربکس ۱۰ سرعت اتوماتیک به تمام چرخ‌ها انتقال پیدا می‌کند. با این تفاسیر سی یرا جدید می‌تواند تا ۱۳٫۶ تن وزن را یدک بکشد.

gmc-acadia-19

سازندهٔ آمریکایی هنوز اطلاعاتی از پیشرانهٔ بنزینی سی‌یرا HD جدید منتشر نکرده است. نسخه ویژه آفرود AT4 هم آماده شده تا بتواند در شرایط سخت، علاقه مندان به آفرود، یک خودروی خوب در اختیار داشته باشند. این مدل از تنظیمات خاص سیستم تعلیق با کمک‌ فنرهای رانچو، سینی محافظ برای محافظت از قطعات حیاتی، حالت اختصاصی آفرود و لاستیک‌های میشلن، قابلیت‌های آفرود بالایی داردجی ام سی فروش نسل جدید سی‌یرا HD را از اوایل امسال در دو مدل ۲۵۰۰HD و ۳۵۰۰HD آغاز خواهد کرد. هنوز قیمت این هیولای بزرگ اعلام نشده اما پیش بینی ها قیمتی فراتر از ۳۵ هزار دلار را نشان می دهند.

دیدگاه خود را بنویسید