جدیدترین نسخه لندکروز ۲۰۲۰ چه ویژگی‌هایی دارد؟

شرکت ژاپنی و نام‌آشنای تویوتا، توانسته عمر فروش محصول آفرود لند کروز خود در بازار آمریکا را به ۶ دهه برساند.

درست به مناسبت همین ۶۰ سال فروش شاسی‌بلند لند کروز در آمریکا، تویوتا قصد دارد در نمایشگاه خودرویی شیکاگو ۲۰۱۹، مدل ۲۰۲۰ لند کروز را که شباهت‌های کلیدی به نخستین مدل ارائه‌شده در سال ۱۹۵۸ آمریکا دارد، رونمایی کند.

Toyota-Land-Cruiser


لند کروز تازه‌وارد، درست مخالف خودروهای هامر یا جیپ رنگلر و یا حتی لامبورگینی LM002، خودرویی است که بیش از ۶۰ سال میراث ماندگار تویوتا را با تمامی شاخصه‌ها و آپشن هایی که در طول این چند سال ارائه داده است، حمل می‌کند.

البته در سال‌های اخیر، لند کروز نسبت به مدل‌های اولیه خود، بسیار لوکس‌تر ظاهرشده و تویوتا، این خودرو را بیش‌ازپیش به خودروهای لوکس لکسوس نزدیک کرده است.

همچنین دیگر امکانات موجود روی این ژاپنی اصیل را می‌توان شامل صندلی‌های جلویی باقابلیت تهویه مطبوع، فرمانی باقابلیت گرم شدن برای فصل‌های سرد سال، سقف مونروف (Moonroof)، کنترل دمای داخل خودرو ۴ نقطه‌ای، سیستم صفحه‌نمایش ۹ اینچی و همچنین ۱۴ بلندگو قدرتمند JBL که لند کروز جدید را بیش‌ازپیش به یک خودروی لوکس و جذاب تبدیل کرده است.

Toyota-Land-Cruiser

قلب تپنده این نسخه خاص که قرار است به مناسبت ۶۰ سالگی این خودرو ارائه شود، مانند همیشه، یک موتور ۵٫۷ لیتری ۸ سیلندری است که توانایی تولید ۳۸۱ اسب بخار قدرت و ۵۴۴ نیوتون متر گشتاور را دارد. قدرت و گشتاوری که به چهارچرخ خودرو (AWD) منتقل می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید