شرایط ویژه فروش محصولات مدیران خودرو در نمایشگاه خودروی اصفهان

به گزارش روابط عمومی، پانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی خودرو اصفهان از هشتم لغایت دوازدهم بهمن ماه در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار خواهد شد و شرکت مدیران خودرو نیز با حضور نمایندگان شهر اصفهان در سالن نقش‌جهان حضور پررنگی خواهد داشت.


در این دوره از نمایشگاه مدیران خودرو کلیه محصولات خود را با دو برند ام وی ام و چری و در قالب محصولات ایکس۳۳ اِس، ایکس۲۲، ۳۱۵ اکسلت اسپرت، آریزو ۵ توربو، تیگو۵ و تیگو۷ را به نمایش خواهد گذاشت.

همچنین برای اولین بار در این نمایشگاه جدیدترین محصول شرکت مدیران خودرو، آریزو ۶، نیز نمایش داده خواهد شد.


بر اساس اطلاعات ارائه شده واحد فروش، مشتریان می‌توانند جهت خرید خودرو های ام وی ام ایکس ۲۲، ام وی ام ایکس۳۳ اس و ام وی ام ۳۱۵ از روش های متنوعی بهره مند شوند. مشتریان در صورت انتخاب روش پرداخت نقدی می توانند از یک درصد تخفیف به همراه یک سال سرویس دوره ای رایگان بهره مند شوند.

همچنین در روش پرداخت اقساطی، با پرداخت ۴۰ درصد از قیمت خودرو، می توانند از تسهیلات ۶۰ درصدی و بازپرداخت منعطف تا ۴۸ ماه استفاده نموده و از یک سال سرویس دوره ای رایگان بهره مند شوند.


همچنین مشتریان می‌توانند جهت خرید خودرو های آریزو۵، تیگو ۵ و تیگو ۷ با پرداخت ۵۰ درصد از قیمت خودرو، می توانند از تسهیلات ۵۰ درصدی و بازپرداخت بدون بهره ۱۲ ماهه استفاده نموده و از دو سال سرویس دوره ای رایگان بهره مند شوند.


تحویل تمامی محصولات فوری بوده و از زمان ثبت نام و تکمیل پیش پرداخت و مدارک لازم طی مدت ۳۰ روز صورت خواهد گرفت. مشتریان میتوانند با مراجعه به وبسایت شرکت مدیران خودرو به آدرس www.mvmco.ir و وبسایت برند چری www.cheryco.ir از نزدیک‌ترین نمایندگی‌ محل مورد نظر خود مطلع شوند.

دیدگاه خود را بنویسید