تجمع اعتراضی دیگر ، اینبار نوبت به ثبت‌نام کنندگان ۲۰۷ صندوقدار رسید

با توجه به اینکه تمام حواله‌های عادی خودروهای سایپا و ایران خودرو تا تاریخ ۳۰ دی ماه شامل افزایش قیمت نمی‌شود، ثبت نام کنندگان ۲۰۷ صندوقدار که قبلا تکمیل وجه کرده و خودروی خود را نیز تحویل گرفته‌اند صبح امروز دست به اعتراض زده و خواستار تجدید نظر در نحوه قیمتگذاری پژو ۲۰۷ صندوقدار شدند.

پژو ۲۰۷ صندوقدار هم اکنون ۱۰۴ میلیون تومان توسط ایران خودرو قیمتگذاری شده است.

معترضان می گویند اسفندماه سال گذشته نسبت به ثبت نام خرید این خودرو اقدام کردند و قرار بود در خرداد، تیر، مرداد و شهریور امسال تحویل داده شود.

207

آنها معترضند: ایران خودرو نه تنها خودروها در زمان مقرر تحویل نداده است؛ بلکه پس از چند ماه تاخیر، آذرماه امسال قیمت ۱۰۴ میلیون تومان برای خودروی ۲۰۷ صندوقدار تعیین کرده اند.

این مشتریان ایران خودرو با بیان اینکه زمان تحویل خودروی ۲۰۷ صندوقدار خرداد بوده نه آذرماه، می گویند: نرخ این خودرو باید با قیمت خردادماه محاسبه شود.

معترضان بیش از هر چیز بر تفاوت ۵۰ میلیون تومانی قیمت نمونه صندوقدار این خودرو با نمونه هاچ بک اعتراض دارند؛ آنها در پلاکاردهایی که در دست گرفته اند، تصویری از خودروی ۲۰۷ صندوقدار را کنار نمونه «هاچ بک» آن قرار داده و نوشته اند، قیمت کل خودروی ۲۰۷ بدون صندوق ۵۴ میلیون تومان است و فقط صندوق این خودرو ۵۰ میلیون تومان قیمتگذاری شده است.

207

در یک ماهه اخیر، شماری از مشتریان شرکت های خودروسازی در اعتراض ها به افزایش قیمت برخی از خودروها، مقابل ساختمان اصلی وزارت صنعت، معدن و تجارت تجمع کردند.

دیدگاه خود را بنویسید