چه زمانی تولید بی وای دی S7 آغاز می شود؟ + اطلاعیه کارمانیا

چندی پیش کارمانیا از بروز ترین و جدید ترین محصول خود برای بازار ایران یعنی بی وای دی S7 در نمایشگاه خودرو تهران ۱۳۹۶ رونمایی کرد و پیش فروش آن نیز مدتی بعد صورت گرفت.

بی وای دی S7 در حقیقت نسخه ارتقا یافته BYD S6 است که با موتور دو لیتری توربوشارژر به بازار عرضه می شود. این خودرو یک شاسی بلند هفت نفره است که در صورتی که صندلی های عقب آن جمع شوند، حجم صندوقی برابر با ۲۳۹۸ لیتر دارد.

پیشرانه این خودرو نیز قادر به تولید حداکثر ۲۰۲ اسب بخار قدرت و ۳۲۰ نیوتن متر گشتاور است و جعبه دنده نیز شش سرعته اتوماتیک می باشد که قدرت را به دیفرانسیل جلو ارسال می کند.


با این حال تولید این خودرو مدتی است که دلیل بازگشت تحریم های خودروسازی و بانکی و مشکل تامین قطعات اولیه برای مونتاژ، به طول انجامیده و موجب نگرانی کسانی شده که این خودرو را پیش خرید کرده بودند و اکنون منتظر تحویل آن هستند.

حال شرکت کارمانیا طی اطلاعیه ای، اعلام کرده که تولید این خودرو از تیرماه ۱۳۹۸ آغاز خواهد شد و طی سه ماه، تمامی تعهدات این شرکت تحویل داده خواهد شد و کارمانیا تلاش خود را می کند تا تعهدات معوقه خود را زودتر از موعد مقرر به انجام رساند.

حواله های این خودرو هم اکنون در فروشگاه های مجازی، با قیمتی بین ۱۱۰ الی ۱۲۰ میلیون تومان به فروش می رسند.

byd

دیدگاه خود را بنویسید