شرایط جدید فروش و تحویل فوری محصولات چری

محصولات برند چری با شرایط جدید به بازار عرضه خواهند شد ، در این طرح فروش تحویل خودروها به صورت فوری بوده و همچنین دارای اقساط یکساله و بدون بهره میباشد ، شایان ذکر است در حالی که بسیاری از خودروسازان موعد تحویل خود را در پیش فروش های بلند مدت قرار داده و یا با مشکلات تامیین قطعات برای تولید مواجه هستند ، تحویل فوری محصولات میتواند نشان از موجودی مناسب از خودروهای چری میباشد که باعث آرامش خاطر مشتری از خرید خود و اطمینان از تحویل به موقع در این بازار آشفته میگردد.

خودروهای چری در این شرایط، با موعد تحویل فوری به مشتریان تحویل داده می شوند.


ارایه شرایط فروش اقساطی از سوی مدیران خودرو، همواره به عنوان بخشی از اصول مشتری مداری این شرکت و خدمات قبل از فروش و حین فروش مدیران خودرو محسوب می شود که موجب تمایز این شرکت و دیگر تولید کنندگان حاضر در بازار شده است.

علاوه بر آن، ارایه شرایط فروش مناسب برای مشتری، موجب می شود که او نسبت به خرید ترغیب شده و همین عامل فروش مدیران خودرو را در بازار افزایش می دهد.

ارایه چنین اصول و روش هایی از سوی مدیران خودرو، موجب شده تا این شرکت در طی عمر چندین ساله خود، بتواند به فروش فوق العاده ای در بازار دست پیدا کند و سهم خود از بازار خودرو ایران را روز به روز افزایش دهد.

دیدگاه خود را بنویسید