آغاز فروش فوری محصولات ایران خودرو از ۳۰ بهمن

بازار خودرو کشور در آستانه شب عید، در شرایط نابسامانی به سر می برد و به همین دلیل دو شرکت بزرگ خودروسازی، تصمیم گرفته اند تا با اجرای شرایطی، قیمت های کاذب و فضایی بازار را بشکنند.

در همین راستا، گروه صنعتی ایران خودرو، از روز سه شنبه مورخ سی ام بهمن ماه، فروش فوری محصولات خود را آغاز خواهد کرد. به نقل از خبرگزاری رسمی ایران خودرو، ایکوپرس، شركت ایران خودرو طی روزهای آتی با فروش فوری و تحویل محصولات در سال ۹۷ با روند افزایش قیمت مقابله خواهد كرد.

با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت و بهبود زنجیره تامین خودروسازان، توان تولید ایران خودرو در طی مدت گذشته افزایش قابل توجهی داشته است.


مصطفی خان کرمی، معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش شركت ایران خودرو در ادامه سخنانش ادامه داد: امیدواریم با عرضه مناسب محصولات در این ایام در بازار، بتوانیم از هیجانات بازار بکاهیم.

وی هدف اصلی شرایط فروش ایران خودرو را پاسخگویی به نیاز مشتریان واقعی بازار دانست. همانند بسیاری دیگر از فروش های ایران خودرو، محدودیت های لازم همانند ثبت نام با استفاده از کد ملی، عدم امکان ثبت نام برای افراد زیر سن قانونی و عدم امکان ثبت نام برای افرادی که در ۱۸ ماه گذشته از شرایط فروش این شرکت استفاده کرده اند، برقرار خواهد بود.

دیدگاه خود را بنویسید