رونمایی از نیسان Livina مدل ۲۰۱۹ جدید

نیسان در اندونزی از Livina کاملا جدید رونمایی کرده است.

این مدل جدید همتای فنی میتسوبیشی اکسپندر است که در سال ۲۰۱۷ معرفی شد و برای بازار هند نیز در نظر گرفته شده است.

نیسان Livina مدل ۲۰۱۹ دارای قسمت جلویی منحصر به فرد است که بیش از ویژگی های شاسی بلند، بر استایل متمرکز است. این خودرو از جلوپنجره بزرگ V-Motion به همراه چراغ های جلوی دو بخشی بهره می برد. چراغ های بالایی این خودرو که LED هستند طرحی بومرنگ شکل دارند که همچون جلوپنجره V-Motion در تمام مدل های جدید نیسان یافت می شود.

در حالی که میتسوبیشی اکسپندر دارای چراغ های مه شکن گرد به سبک شاسی بلندهای معمول است، این محصول جدید نیسان از طرح مستطیلی برای آن ها بهره می برد. هم چنین این مدل دارای کاپوتی برجسته تر با خطوطی پشت لوگوی نیسان و جلوپنجره V-Motion است. در نیم رخ این خودرو رینگ های آلیاژی دو رنگ ۱۶ اینچی متمایزی دیده می شوند. در قسمت پشت این خودرو نیز چراغ های عقب L شکل دارای طرحی متفاوت هستند. طراحی سپر این خودرو نیز در هر دو طرف متفاوت است.

نیسان Livina مدل ۲۰۱۹ دارای روکش صندلی های مشکی است که بی شک یک گام بالاتر از روکش صندلی های بژ در میتسوبیشی اکسپندر است. سیستم سرگرمی اطلاعاتی با نمایشگر لمسی ۷ اینچی در این خودرو به نیسان تعلق دارد و برخلاف اکسپندر، از اپل کارپلی و اندروید اتو نیز پشتیبانی می کند.نیسان Livina مدل ۲۰۱۹ دارای طول ۴۵۱۰ میلی متر، عرض ۱۷۵۰ میلی متر و ارتفاع ۱۶۹۵ میلی متر است. زیر کاپوت این خودرو موتور ۱٫۵ لیتری چهار سیلندر بنزینی با قدرت ۱۰۴ اسب بخار و گشتاور ۱۴۱ نیوتون متر تعبیه شده است. گزینه های گیربکس این خودرو نیز شامل دستی پنج سرعته و اتوماتیک چهار سرعته است.

دیدگاه خود را بنویسید