تصاویر رسمی از سدان الکتریکی جیلی GE11 منتشر شد

جیلی نخستین تصاویر از اولین خودروی الکتریکی و جهانی خود با کد GE11 را منتشر کرده است.

geely-ge11

این خودروساز چینی چند تصویر رسمی از سدان الکتریکی خود را در شبکه‌های اجتماعی و با کپشن “خودروی جدید جیلی GE11، انرژی جدید، لوگوی جدید، الگوی جدید” منتشر کرده است.

جیلی که اولین بار در ژانویه‌ی سال جاری تیزر GE11 را منتشر کرده بود اطلاعاتی از این خودرو را در اختیار اصحاب رسانه قرار نداد و تنها به گفتن اینکه سدان یاد شده ضریب درگ ۰٫۲۳۷۵ داشته و خودرویی جهانی است بسنده کرد.

geely-ge11

این خودروساز حالا می‌گوید GE11 محصولی در مقیاس جهانی بوده و تلاش‌های جیلی برای ورود به بازارهای جهانی را گسترده خواهد کرد.این خودرو در بخش بدنه دارای طراحی فست بک بوده و از جمله ویژگی‌های شاخص آن می‌توان به جلوپنجره‌ی بسته در بخش بالا، سپر جلوی عضلانی، رینگ‌های خاص و چراغ‌های جلو و عقب کشیده و افقی اشاره کرد. این خودروی الکتریکی همچنین دارای دستگیره‌های درب تا شونده و لوگوی جدید جیلی است که ظاهر سه‌بعدی داشته و بی‌رنگ است.

geely-ge11

به لطف تصاویر بیشتر منتشر شده در رسانه‌های چینی، ما می‌توانیم طراحی بخش عقب و کابین GE11 را نیز ببینیم.

در نمای عقب یک اسپویلر کوچک و تریم کروم با نوشته‌ی جیلی دیده می‌شود که چراغ‌های عقب را به هم متصل کرده است.داخل کابین هم صفحه لمسی بزرگی دیده می‌شود که داشبورد را در سلطه‌ی خود داشته و کنسول مرکزی مینیمالیستی آن هم تنها دارای کنترلر گردان برای سیستم اطلاعات سرگرمی، دکمه‌ی استارت و دکمه‌ی ترمز پارک می‌باشد.

geely-ge11

سدان الکتریکی جیلی GE11 از سه ماهه‌ی اول سال جاری وارد بازار چین می‌شود و ظاهراً طول/عرض/ارتفاع آن به ترتیب برابر با ۴۷۳۶/۱۸۰۴/۱۵۰۳ میلی‌متر داشته و فاصله‌ی بین محوری‌اش هم ۲۷۰۰ میلی‌متر خواهد بود. این خودرو از واحد الکتریکی ۱۷۷ اسب بخاری سود برده و حداکثر سرعت ۱۵۰ کیلومتر در ساعتی دارد.

دیدگاه خود را بنویسید