رونمایی از مک لارن سنا GTR جدید + تصاویر

مک لارن سنا GTR جدید از موتور ۴٫۰ لیتری تواین توربو V8 این خودروساز بهره می برد که تیون شده تا قدرت ۶۰۷ کیلووات و گشتاور ۸۰۰ نیوتون متر تولید کند.

این مدل تولیدی، برخلاف کانسپت سال ۲۰۱۸ از لوله اگزوزهایی در پشت خودرو به جای کناره ها بهره می برد و هم چنین دارای بسته ارتقایی ایرودینامیک است.

GTR دارای دماغه ای عریض تر از سنای اصلی با گلگیرهای نسبتا وسیع تر برای هماهنگی با آن است. ارتفاع کلی این خودرو نیز با کاهش ۳۴ میلی متری به ۱۱۹۵ میلی متر رسیده است.

GTR برای استفاده در پیست به یک رول کیج، جک های پنوماتیک، pit radio، کپسول آتش نشانی و ثبت کننده اطلاعات مجهز شده است.

علیرغم این تجهیزات مازاد، وزن این خودرو به لطف حذف کیسه های هوا، سیستم صوتی و نمایشگر لمسی مرکزی با کاهش ۱۰ کیلوگرمی به ۱۱۸۸ کیلوگرم رسیده است.

ویژگی های استاندارد در این خودرو شامل تهویه هوا، ایرودینامیک اکتیو، کنترل سرعت، ترمزهای ضد قفل، کنترل ثبات و رادار ضد چپ کردن است. صندلی سرنشینیک آپشن برای این خودرو است.

اگرچه GTR اساسا برای پیست ساخته شده اما با قوانین GT3 منطبق نیست و از رینگ های آلیاژی ۱۹ اینچی با قفل مرکزی به همراه تایرهای ۲۸۵/۶۵۰ Pirelli در جلو و ۳۲۵/۷۰۵ در عقب بهره می برد.

تنها ۷۵ دستگاه از سنا GTR کوپه با ساختار فرمان سمت چپ ساخته خواهد شد. قیمت پایه این خودرو ۱٫۱ میلیون پوند اعلام شده است.

 

mclaren_senna_gtr

 

mclaren_senna_gtr

 

mclaren_senna_gtr

 

دیدگاه خود را بنویسید