معرفی لکسس ES ؛ نگرشی جدید در برابر رقبای آلمانی+عکس

لکسس ES اخیرا جایگزین محصول GS شده و با ورود به حوزه اروپا قصد دارد در برابر رقبای قدر قدرتی مانند مرسدس کلاس E، آئودی A6 و ب‌ام‌و سری ۵ عرض اندام کند.

نمای جلویی لکسس ES بسیار هوشمندانه طراحی شده و جلوپنجره به تنهایی نمای متمایزی را به خودرو داده است. این نما می‌توانند نگاه مشتریان را از تماشای رقبای آلمانی دور کند.


Lexus-ES-2019

لکسس به ساخت فضاهای درونی برجسته، متمایز و با کیفیت در میان خودروسازان معروف است و همین روند را در کابین ES در پیش گرفته است. بیشتر مواد درونی ES با کیفیت بوده و برخی از جزئیات نیز احساس گران، ویژه و خاص بودن را به مشتری القا می‌کند.

سیستم اطلاعات و سرگرمی کیفیت بصری خوبی را در اختیار مردم قرار می‌دهد و کنترلگرها به خوبی کار می‌کنند. عایق صدای کابین به با کیفیت زیاد طراحی شده و آرامش فضای درونی را برایتان به ارمغان می‌آورد و صندلی‌ها بسیار راحت هستند.

Lexus-ES-2019

با وجود ارائه لکسس در اروپا هیچ گزینه دیزلی در میان موتورهای این خودرو دیده نمی‌شود. لکسس ES با موتور هیبریدی متشکل از یک واحد۲٫۵ لیتری ۴ سیلندر و یک موتور الکتریکی معادل ۲۱۵ اسب‌بخار توان دارد و مصرف سوختش ۴٫۷ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر است.

بنابراین سدان ژاپنی در برابر نسخه‌های دیزلی محبوب بوده و براساس پیش‌بینی‌ها در مقابل آلمان‌‌ها رقابتی ظاهر می‌شود.

دیدگاه خود را بنویسید