به روز رسانی نیسان پت فایندر

نیسان استرالیا به روز رسانی های پت فایندر ۲۰۱۹ را اعلام کرد که شامل ارتقای سطح تجهیزات و نسخه ای نوین نیز می شود.

مدل پایه پت فایندر ST که ۴۳۳۹۰ دلار قیمت گذاری شده، ۱۴۰۰ دلار گران تر از قبل است اگرچه اکنون به ترمز اضطراری خودکار با هشدار برخورد جلو، مانیتور نقاط کور با هشدار ترافیک پشت و کروز کنترل ارائه می شود. یک USB-C نیز اکنون در صندلی های ردیف دوم این خودرو ارائه می شود.


2019_nissan_pathfinder

فاصله بین مدل های ST و ST-L این خودرو را اکنون مدل جدید ST+ پر می کند که ۴۴۹۵۰ دلار قیمت داشته و لیست تجهیزات آن با سیستم دوربین دید محیطی ۳۶۰ درجه نیسان با شناسایی مانع متحرک به همراه ناوبری ماهواره ای برای سیستم سرگرمی اطلاعاتی با نمایشگر لمسی، کامل می شود.

مدل متوسط ST-L این خودرو با قیمت ۵۴۸۹۰ دلار نیز برای مدل ۲۰۱۹ دارای سطح تجهیزات ارتقا یافته اشت و از چراغ های جلوی LED با تنظیم خودکار بهره می برد در حالی که Ti پرچم دار با قیمت ۶۲۸۹۰ دلار اکنون به صندلی های عقب گرم شونده و سیستم هشدار در عقب جدید نیز مجهز می شود.

زمانی که این خودرو خاموش می شود، یک پیغام هشدار روی نمایشگر اطلاعاتی راننده یادآور می شود که صندلی های عقب چک شوند.

اگر راننده از خودرو خارج شده و یا آن را بدون باز کردن در عقب قفل کند، بوق به صدا در می آید و نمایشگر راننده نیز بار دیگر پیام هشدار می دهد.

2019_nissan_pathfinder

خط تولید پت فایندر همچون قبل با موتور ۳٫۵ لیتری V6 بنزینی با قدرت ۲۰۲ کیلووات و گشتاور ۳۴۰ نیوتون متر یا ۲٫۵ لیتری سوپرشارژ بنزینی برقی هیبریدی با قدرت ۱۸۸ کیلووات و گشتاور ۳۳۰ نیوتون متر ارائه می شود.

دیدگاه خود را بنویسید