با ام جی ZS لیمیتد ادیشن جدید آشنا شوید

ام جی در حال معرفی نسخه‌ی سفارشی جدیدی از شاسی‌بلند کامپکت ZS است. این خودرو که فقط مختص بازار بریتانیاست به تعداد ۴۰۰ دستگاه تولید خواهد شد.

ام جی ZS لیمیتد ادیشن تنها با رنگ بدنه‌ی سفید در دسترس بوده و در بدنه‌ی آن می‌توان جلوپنجره‌ی مشکی براق و عناصر قرمز روی سپرها را مشاهده کرد. رینگ‌های ۱۷ اینچی آلیاژی نیز تکمیل کننده‌ی ظاهر این شاسی‌بلند هستند.

mg-zs

با قدم گذاشتن به داخل کابین شاهد صندلی‌های پارچه‌ای ویژه با استایل چرم قرمز و تریم همرنگ برای ورودی‌های هوا خواهید بود. دوخت‌های قرمز نیز روی غربیلک فرمان، اهرم تعویض دنده و درب‌ها بکار رفته‌اند.

این کراس اوور کوچک را می‌توان با دو پیشرانه سفارش داد. مدل پایه دارای پیشرانه‌ی ۴ سیلندر ۱٫۵ لیتری ۱۰۴ اسبی بوده درحالی‌که پیشرانه‌ی ۳ سیلندر ۱ لیتری توربو قدرت ۱۰۹ اسب بخاری دارد. این پیشرانه‌ی آخری تنها با گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک قابل انتخاب است.

mg-zs

مدیر فروش و بازاریابی ام جی بریتانیا می‌گوید:

ام جی ZS از زمان عرضه در سال ۲۰۱۷ تاکنون به خاطر فضای کابین و ارزش واقعی در برابر مبلغ پرداختی شهرت پیدا کرده است. هم‌اکنون مدل ZS لیمیتد ادیشن استایلی متمایز و منحصربه‌فرد را به ارمغان آورده و مشتریان انتخاب بیشتری دارند.این خودرو نسبت به مدل استاندارد Excite حدود ۹۵۰ پوند گران‌تر است. قیمت ام جی ZS لیمیتد ادیشن از ۱۴۹۹۵ پوند آغاز می‌شود و پشتیبانی آن نیز گارانتی ۷ ساله‌ی کامل است.

mg-zs

دیدگاه خود را بنویسید