انتشار اطلاعاتی از پژو ۵۰۸ فستبک مدل ۲۰۱۹

پژو سیتروئن استرالیا قیمت و جزئیات ۵۰۸ فستبک مدل ۲۰۱۹ را قبل از عرضه در سه ماهه سوم سال جاری، اعلام کرد.

۵۰۸ فستبک که قیمت پایه ۵۳۹۹۰ دلار خواهد داشت محصولی ممتاز برای این برند فرانسوی بوده و با مدل هایی همچون اشکودا سوپرب، فولکس واگن Arteon تا بی ام و سری ۳ و مرسدس بنز کلاس C رقابت می کند.

جزئیات کامل تر از تجهیزات و ویژگی های این خودرو قبل از عرضه آن اعلام خواهد شد ما می توان تایید کرد که ۵۰۸ GT به صورت استاندارد با جدیدترین مجموعه سیستم های کمک راننده این خودروساز همراه می شود که شامل کمک رانندگی نیمه خودران در بزرگراه به همراه کروز کنترل و کمک ثبات در مسیر، روکش های ناپا با عملکرد ماساژ برای صندلی های جلو، چراغ های جلو و عقب فولLED، نمایشگر راننده دیجیتال ۱۲٫۳ اینچی، سیستم سرگرمی اطلاعاتی مرکزی ۱۰ اینچی با ناوبری، اپل کارپلی و اندروید اتو است.

نیروی این خودرو اختصاصا از موتور پرچم دار ۱٫۶ لیتری توربوشارژ چهار سیلندر بنزینی این خودروساز تامین می شود که قدرت ۱۶۷ کیلووات و گشتاور ۳۰۰ نیوتون متر دارد و به گیربکس اتوماتیک هشت سرعته متصل می شود که نیرو را به چرخ های جلو منتقل می کند.

گفته می شود تمام تجهیزات مناسب در این خودرو ارائه می شوند و تنها آپشن های باقی مانده آن رنگ های بدنه ممتاز و سانروف شیشه ای پانورامیک هستند.

هم چنین بخش بومی این خودروساز فرانسوی اعلام کرده احتمال ۵۰۸ تورینگ تا قبل از پایان سال ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد.

هنوز قیمت این مدل واگن اعلام نشده اما گمان می رود ۲۰۰۰ دلار گران تر از مدل لیفتبک آن باشد.

508-fastback-PE5F

دیدگاه خود را بنویسید