آشنایی بیشتر با کراس‌اوور ناشناخته سِرِس SF5

خودروساز چینی SF موتورز نام خود را به سِرِس تغییر داده و از نسخه‌ی تولیدی کراس اوور کانسپت SF5 رونمایی کرده است.

زمانی که این خودرو به عنوان محصولی مفهومی رونمایی شد کاملاً مشخص بود که قبل از ورود به خط تولید برخی تغییرات را تجربه خواهد کرد؛ و این دقیقاً همان چیزی است که اتفاق افتاده و ما نیز می‌خواهیم شما را با این خودروی ناشناخته روبرو کنیم.

SF5

درحالی‌که مدل مفهومی از چراغ‌های جلو و دیلایت هایی با یک نوار نورانی تکی کشیده شده در کل سپر جلو سود می‌برد اما نسخه‌ی تولیدی یک جفت چراغ و دیلایت مرسوم‌تری را بکار گرفته است. این خودروساز همچنین نمای جانبی را نیز تغییر داده و ورودی‌های هوای تزئینی پشت قوس‌های چرخ جلو را حذف کرده و کمی نیز خط سقف را دست‌کاری کرده است. در نمای عقب نیز می‌توان اسپویلری کوچک، عناصر مشکی و چراغ‌های نازک متصل به هم با نواری نورانی را تشخیص داد.

SF5

سرس اولین خودروی تولیدی خود را در دو تریم به فروش خواهد رساند. اولین نسخه که SF5 EV نام داشته از مجموعه باتری ۹۰ کیلووات ساعتی و قدرت ۶۸۴ اسبی و گشتاور ۱۰۳۹ نیوتون متری برخوردار است. این خودرو شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۳٫۵ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت ۲۵۰ کیلومتر در ساعتی دارد. برد این خودرو نیز ۴۹۹ کیلومتر اعلام شده است.

SF5

اما مدل دیگر SF5 EVR نام داشته و از مجموعه باتری ۳۳ کیلووات ساعتی و برد ۱۵۰ کیلومتری سود می‌برد. این نسخه شتاب ۴٫۸ ثانیه‌ای و سقف سرعت ۲۳۰ کیلومتر در ساعتی دارد.

SF5

مدل تولیدی سرس SF5 تا چند روز دیگر در نمایشگاه شانگهای حاضر خواهد شد.

SF5

دیدگاه خود را بنویسید