اعلام قیمت و مشخصات آکورا RDX 2020

احتمالاً با دیدن تغییرات آکورا RDX مدل ۲۰۲۰ اصلاً تحت تأثیر قرار نخواهید گرفت زیرا این کراس اوور ژاپنی تنها دارای رنگ بدنه‌ی جدید با نام سفید پلاتینیم بوده و هیچ تغییری دیگری را تجربه نکرده است!

acura

این خودرو در هشت تریم عرضه می‌شود و مدل پایه‌ی آن از نوع RDX دیفرانسیل جلو با بهای ۳۸۵۹۵ دلار است. پس از این خودرو سه مدل پکیج تکنولوژی و A-Spec و ادونس پکیج قرار می‌گیرند که به ترتیب قیمت‌های ۴۱۷۹۵، ۴۴۷۹۵ و ۴۶۶۹۵ دلاری دارند.ارزان‌ترین مدل دیفرانسیل جلوی این خودرو حداقل قیمت ۴۰۵۹۵ دلاری داشته و گران‌ترین مدل نیز با قیمت ۴۸۶۹۵ دلاری در دسترس است. قیمت مدل‌های چهار چرخ محرک تکنولوژی پکیج و A-Spec نیز به ترتیب از ۴۳۷۹۵ و ۴۶۷۹۵ دلار آغاز می‌شوند.

acura

پیشرانه‌ی ۲ لیتری توربویی که قدرت ۲۷۲ اسب بخاری و گشتاور ۳۸۰ نیوتون متری دارد همچنان با یک گیربکس ۱۰ سرعته اتوماتیک همکاری می‌کند.

آکورا RDX 2020 همچنان با تجهیزات استانداردی همچون مونروف پانورامیک، چراغ‌های جلوی LED، صندلی‌های اسپورت و بسته‌ی ایمنی آکورا واچ عرضه می‌شود. این شاسی‌بلند همچنین با اینترفیس ترو تاچ پد، سیستم صوتی سه‌بعدی با قدرت ۷۱۰ وات و… در دسترس است.

acura

فروش آکورا RDX 2020 از چند روز دیگر در نمایندگی‌های این شرکت آغاز خواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید