انتشار اطلاعات تکمیلی از هیوندای Venue جدید

هیوندای برای Venue تازه عرضه شده خود پیش فروش ۱۵ هزار دستگاهی را به ثبت رسانده است.

این B-SUV جدید با قیمتی بین ۹۳۵۸ تا ۱۵۶۰۳ دلار به فروش می رسد.

جدیدترین اخبار حاکی از آن است که اکثر مشتریانی که Venue را پیش خرید کرده اند باید صبور باشند چرا که هیوندای تولید ماهیانه این خودرو را ۹ هزار دستگاه تعیین کرده است. این خودروساز از ئوم تا بیستم ماه می پیش فروش این خودرو را انجام داده است. با توجه به اعلام قیمت ها و مناسب بودن قیمت این خودرو تقاضای زیادی برای آن ایجاد شده است و احتمالا افزایش نیز خواهد داشت.

hyundai-venue

هیوندای Venue مدل تولیدی هویندا HND-14 کارلینو کانسپت معرفی شده در Auto Expo 2016 است. این خودروساز برای تولید این خودرو زمانی چهار ساله و سرمایه گذاری ۱۰۰ میلیون دلاری صرف کرده است. این خودرو در بازارهای توسعه یافته همچون ایالات متحده، کانادا و استرالیا نیز به فروش خواهد رفت.

هیوندای Venue با ویژگی هایی همچون استارت استاپ از راه دور موتور، کنترل دما از راه دور، مسیریابی خودرو در زمان حقیقی، هشدار تصادف خودکار و ردیابی خودروی سرقت شده همراه می رود که از ویژگی های سیستم Blue Link هستند.

hyundai-venue

این خودرو با جلوپنجره کرومی تیره، چراغ های عقب LED، چراغ های جلوی پروژکتوری با LED های دید در روز، دستگیره های در کرومی، آنتن Shark Fin و چراغ های مه شکن پروژکتوری ارائه می شود.

نیروی این خودرو از موتور ۱٫۰ لیتری توربوشارژ بنزینی با قدرت ۱۲۰ اسب بخار و گشتاور ۱۷۲ نیوتون متر متصل به گیربکس دستی شش سرعته یا هفت سرعته DCT، ۱٫۲ لیتری دمش طبیعی بنزینی با قدرت ۸۳ اسب بخار و گشتاور ۱۱۵ نیوتون متر متصل به گیربکس دستی پنج سرعته و ۱٫۴ لیتری توربوشارژ دیزلی با قدرت ۹۰ اسب بخار و گشتاور ۲۲۰ نیوتون متر متصل به گیربکس دستی شش سرعته تامین می شود.

hyundai-venue

سانروف برقی، کروز کنترل، تهویه هوا، شارژر بی سیم، شناسایی صوتی و دریچه های تهویه هوای عقب از دیگر ویژگی های این خودرو هستند.

ایمنی این خودرو به واسطه شش کیسه هوا، قفل درهای حساس به سرعت، ESC/ESP، کنترل ثبات در سراشیبی، سیستم کمک ترمز و قفل صندلی کودک ISOFIX تامین می شود.

دیدگاه خود را بنویسید