حضور پژو e-208 جدید در سیلورستون

پژو طی مراسم ویژه‌ای که در سیلورستون برگزار می‌شود نسخه‌ی پیش‌تولیدی از سوپرمینی تمام الکتریکی e-208 را به نمایش خواهد گذاشت.

Peugeot-e-208

این خودروساز فرانسوی پیش از این آماده‌ی الکتریکی کردن تمامی محصولات خود تا سال ۲۰۲۳ شده و ۲۰۸ الکتریکی جدید را به پیشرانه الکتریکی ۱۳۴ اسب بخاری و ۲۶۰ نیوتون متری و مجموعه باتری ۵۰ کیلووات ساعتی مجهز کرده است. این خودرو با یک‌بار شارژ می‌تواند مسافت ۳۳۹ کیلومتری را طی کند.

نسل جدید پژو e-208 بر پایه‌ی پلتفرم مدولار الکتریکی شده‌ی e-CMP ساخته شده و از شارژ سریع ۱۰۰ کیلوواتی هم پشتیبانی می‌کند. ۸۰ درصد ظرفیت باتری این خودرو را می‌توان در نیم ساعت شارژ کرد. البته شارژ کامل باتری با استفاده از شارژر استاندارد حدود ۸ ساعت طول خواهد کشید.

Peugeot-e-208

از نظر پرفورمنس باید گفت e-208 شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۸٫۱ ثانیه‌ای خواهد داشت. مشخصات فنی این خودرو با پسرعموی آلمانی خود یعنی اوپل کورسا الکتریکی جدید مشابه است.

مدیر پژو در بریتانیا گفته است:

با ثبت سفارش برای این خودرو در اواخر سال جاری، یک مراسم ویژه در سیلورستون برگزار می‌شود که فرصتی عالی برای پژو است تا نسل جدید e-208 را به خریداران بریتانیایی معرفی کند.خودروی جدید پژو از جدیدترین سیستم e-Cockpit این خودروساز که دارای پشت آمپرهای سه‌بعدی و صفحه‌نمایش لمسی است سود خواهد برد. تمامی مدل‌های e-208 دارای سیستم‌های میرورلینک، اپل کارپلی و اندروید اتوی استاندارد خواهند بود و راننده خواهد توانست از بین سه حالت رانندگی اکو، نرمال و اسپورت یکی را انتخاب کند.

Peugeot-e-208

دیدگاه خود را بنویسید