معرفی تویوتا کمری TRD 2020

تویوتا قیمت و مشخصات کمری TRD 2020 را اعلام کرد و در حرکتی سورپرایز کننده، این سدان نسبتاً پرفورمنس قیمت بسیار مناسبی دارد.

camry

با بهای ۳۱۹۹۵ دلاری، کمری TRD ارزان‌ترین عضو خانواده‌ی ۶ سیلندر کمری بوده و ۴ هزار دلار ارزان‌تر از مدل XSE می‌باشد. قیمت پایه‌ی این خودرو کاملاً پایین‌تر از بهای ۴۳۲۵۵ دلاری آوالون TRD بوده و این در حالی است که هر دو خودرو از یک پیشرانه استفاده می‌کنند.

دلیل اصلی قیمت مناسب کمری TRD این است که خودروی موردبحث بر پایه‌ی تریم SE شکل گرفته و بنابراین در کابین خبری از چرم، ناوبری ماهواره‌ای و سیستم‌های کمک‌راننده‌ی متنوع مدل‌های فول تر نیست. همان‌گونه که نام خودرو هم نشان می‌دهد، کمری TRD روی پرفورمنس تأکید دارد.

camry
شاسی خودرو از فنرهای سفت تر استفاده کرده و ارتفاع کمتری از سطح زمین دارد. میله‌های ضد لغزش بزرگ‌تر، رینگ‌های سفارشی با لاستیک‌های چسبان و دیسک‌های ترمز بزرگ‌تر جزو دیگر ویژگی‌های این سدان ژاپنی هستند. یک سیستم اگزوز خاص TRD، ظاهر اسپورت تر و برخی عناصر قرمزرنگ کابین نیز تکمیل کننده‌ی ویژگی‌های کمری TRD هستند.نیروبخش این خودرو پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۳٫۵ لیتری تنفس طبیعی با قدرت ۳۰۱ اسب بخار است. در کل به نظر می‌رسد این خودرو قیمت بسیار مناسبی داشته و این موضوع در زمان مقایسه با آوالون TRD خودش را کاملاً نشان می‌دهد.

camry

دیدگاه خود را بنویسید