انتشار اطلاعات تکمیلی از بی ام و سری ۲ گرن کوپه مدل ۲۰۲۰

اگر کسی به دنبال خرید یک سدان ممتاز کوچک باشد اکنون می تواند از میان گزینه های موجود، سری ۲ گرن کوپه مدل ۲۰۲۰ بی ام و را انتخاب کند که به تازگی وارد این کلاس شده است.

نسخه ممتاز M235i xDrive چهار در این خودرو با بالاترین قیمت یعنی ۵۶۸۱۰ دلار به اضافه ۹۹۵ دلار هزینه جابه جایی ارائه می شود.

مدل پایه ۲۲۸i xDrive این خودرو ۳۸۴۹۵ دلار قیمت داشته و به موتور ۲٫۰ لیتری توربوشارژ چهار سیلندر با قدرت ۲۲۵ اسب بخار و گشتاور ۲۵۸ فوت پوند مجهز می شود و صرفا با گیربکس اتوماتیک هشت سرعته موجود است.

bmw

نسخه M235i xDrive این خودرو با قیمت ۴۶۴۹۰ دلار به موتور ۲٫۰ لیتری توربوشارژ چهار سیلندر با قدرت ۳۰۱ اسب بخار و گشتاور ۳۳۲ فوت پوند مجهز می شود و این مدل نیز تنها با گیربکس اتوماتیک هشت سرعته موجود است.

بی ام و مجموعه ای از آپشن ها را برای این خودرو ارائه می کند که قیمت های آن را بالاتر نیز می برد. انتخاب بسته ارتقایی Shadowline که تریم شیشه ها و قاب آینه های مشکی را شامل می شود، ۵۰۰ دلار به قیمت این خودرو می افزاید.

هفت گزینه رنگ برای این خودرو موجود است. رنگ سفید گزینه ای رایگان برای این خودرو است. مشکی متالیک Sapphire، قرمز متالیک ملبورن، خاکستری متالیک Mineral، آبی متالیک Misano و آبی متالیک Snapper Rocks هر یک با قیمت مازاد ۵۵۰ دلار برای این خودرو ارائه می شوند. رنگ متالیک Storm Bay نیز ۱۲۰۰ دلار قیمت دارد.

bmw

بی ام و شش طرح رینگ برای این خودرو ارائه می دهد. چهار گزینه ۱۲۸ اینچی این خودرو هزینه مازاد ندارند اما دو گزینه ۱۹ اینچی آن هر یک ۶۰۰ دلار قیمت دارند.

خریداران می توانند در کابین این خودرو از بین پنج گزینه تودوزی چرمی بدون هزینه مازاد انتخاب داشته باشند که شامل قرمز ماگمای گلدوزی شده، موکای گلدوزی شده، مشکی با هایلایت های آبی، صدفی گلدوزی شده و مشکی گلدوزی شده است.

این خودرو با دو گزینه آپشن بسته ارتقایی شامل Premium 26650 دلاری و کمک پارک ۲۰۰ دلاری نیز ارائه می شود.

دیدگاه خود را بنویسید