رونمایی از هیوندای Creta مدل ۲۰۲۰

هیوندای Creta مدل ۲۰۲۰ به تازگی رونمایی شده است.

هیوندای نسل جدید Creta را ماه آینده در بازار هند عرضه خواهد کرد.

در حالی که نسل قبلی هیوندای Creta یک شاسی بلند با طراحی مناسب بود، نسل جدید آن با هدف ترکیب عناصر طراحی رادیکال ساخته شده است. قسمت های جلو و عقب تازه طراحی شده این خودرو الهام گرفته از هیوندای Palisade هستند. این امر به طور واضحی در ظاهر چراغ های جلوی LED مجزا و چراغ های عقب ترکیبی LED عمودی این خودرو مشخص است. مدل مخصوص هند این خودرو از جلوپنجره ای متفاوت از مدل چینی آن بهره می برد. از ویژگی های قابل توجه در این خودرو می توان به ستون C متمایز، رینگ های آلیاژی برش الماسی ۱۷ اینچی و ساختار منحصر به فرد نشان CRETA در پشت اشاره کرد.

hyundai Creta 2020

در حالی که بدنه هیوندای Creta مدل ۲۰۲۰ ساده تر خواهد بود، کابین آن الکوی جدیدی در کلاس خود در این بازار ایجاد خواهد کرد. داشبورد این خودرو کامپکت تر و ساده تر شده تا با طرح مینیمالیستی کلی کابین آن منطبق شود. کنسول وسط این خودرو دارای نمایشگر لمسی به سبک پرتره بزرگ است که عملکردهای سیستم سرگرمی اطلاعاتی و حتی کنترل دما را شامل می شود.

hyundai Creta 2020

هواکش های مرکزی این خودرو عناصری افقی هستند و در کنار یک دیگر قرار گرفته اند. فرمانی کوچک تر که در جلوی آن پانل تجهیزاتی تمام دیجیتال تعبیه شده از دیگر ویژگی های این خودرو است. اهرم دنده به سبک هواپیما با شاخص دنده دیجیتال یک ویژگی قابل توجه دیگر در این خودرو است. یک سانروف پانورامیک و مجموعه ای از ویژگی های خودروی متصل BlueLink نیز در هیوندای Creta مدل ۲۰۲۰ ارائه می شود.هیوندای Creta مدل ۲۰۲۰ با موتور ۱۴۰ اسب بخاری ۱٫۴ لیتری توربوشارژ بنزینی، ۱۱۵ اسب بخاری ۱٫۵ لیتری N/A بنزینی و ۱۱۵ اسب بخاری ۱٫۵ لیتری توربوشارژ دیزلی ارائه می شود. خریداران می توانند گیربکس دستی شش سرعته، CVT و هفت سرعته DCT را برای این خودرو انتخاب کنند.

دیدگاه خود را بنویسید