قیمت جدید و شرایط فروش محصولات بورگوارد اعلام شد + جدول

کیان موتور وارنا نماینده فروش محصولات “بورگوارد” در کشور، از شرایط فروش نقدی و علی الحساب شاسی بلند دو خودروی شاسی بلند BX5 و همچنین نسخه BX7 خبر داد که جزییات آن را در ادامه مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 


در شرایط فروش نقدی بورگوارد BX7، قیمت نهایی ۲۹۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان دیده می‌شود که پس از پرداخت این هزینه، می‌توان ۳۰ روز بعد اتومبیل خود را تحویل گرفت و در صورت عدم تحقق این وعده، از خسارت تاخیر ۳۰ درصد بهره‌مند شد.

 

قیمت جدید و شرایط فروش محصولات بورگوارد اعلام شد

علاوه بر این، شرایط فروش علی الحساب به صورت ۲ مرحله‌ای و ۳ مرحله ‌ی تعیین شده است که در شرایط فروش ۲ مرحله‌ای، حدود ۱۴۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به عنوان پیش پرداخت تعیین شده و با استفاده از سود مشارکت ۲۰ درصد و سود انصراف ۱۸ درصد، می‌توانید اتومبیل خود را ۴۵ روز بعد تحویل بگیرید.

 

قیمت جدید و شرایط فروش محصولات بورگوارد اعلام شد

در شرایط فروش ۳ مرحله‌ای، پیش پرداخت اتومبیل معادل ۷۴ میلیون و ۹۰۰ تومان خواهد بود و یک ماه پس از ثبت نام، باید همین مبلغ را دوباره به شرکت “کیان موتور وارنا” پرداخت کنید تا اتومبیل شما در لیست قرار گرفته و بعد از ۹۰ روز کاری به شما تحویل داده شود. در این شرایط فروش سود مشارکت ۲۰ درصد و سود انصراف ۱۸ درصد تعیین شده است.
در ادامه برای اطلاع از شرایط فروش خودروی شاسی بلند “بورگوارد BX5” می‌توانید به جدول زیر توجه داشته باشید.

 

قیمت جدید و شرایط فروش محصولات بورگوارد اعلام شد

دیدگاه خود را بنویسید