نقد و بررسی کادیلاک اسکالاده مدل ۲۰۲۱

کادیلاک اسکالاده مدل ۲۰۲۱ به تازگی معرفی شده است.

این شاسی بلند لوکس بزرگ طی مراسمی در لس آنجلس رونمایی شد و دارای اصلاحاتی کلی در ظاهر و شاسی های جدید است که با سیستم تعلیق عقب مستقل کامل می شود.

زیر بدنه اسکالاده جدید نسخه ای از پلتفرم جنرال موتورز که در شورلت تاهوئی و GMC یوکون رونمایی شده بود، به کار خواهد رفت.

این خودرو علاوه بر سیستم تعلیق عقب مستقل با دمپرهای قابل تنظیم و سیستم تعلیق هوای کاملا قابل تنظیم ارائه می شود.

cadillac escalade 2021

خریداران این خودرو هم چنین آپشن افزایش ارتفاع سواری این خودرو برای ایجاد حس آفرود را دارند. هم چنین دیفرانسیل لغزش محدود کنترل الکترونیکی به عنوان آپشن برای این خودرو ارائه می شود.

نیروی این خودرو از موتور ۶٫۲ لیتری V8 با قدرت ۳۱۳ کیلووات و گشتاور ۶۲۳ نیوتون متر و یا ۳٫۰ لیتری توربو دیزل شش خطی با قدرت ۲۰۷ کیلووات و گشتاور ۶۲۳ نیوتون متر ارائه می شود. هر دوی این موتورها به گیربکس اتوماتیک ۱۰ سرعته متصل می شوند.

اولین بار است که یک موتور توربو دیزل برای اسکالاده ارائه می شود.

cadillac escalade 2021

کادیلاک رویکرد جدیدی در زمینه تکنولوژی کابین این کراس اوور پرچم دار خود دارد. راننده این خودرو با پانل تجهیزات دیجیتال ۱۴٫۲ اینچی رو به رو می رشود که با پانل کنترل ۷٫۲اینچی در سمت چپ تجهیزات و نمایشگر سرگرمی اطلاعاتی ۱۴٫۲ اینچی در سمت راست تزئین شده است.

هر سه نمایشگر این خودرو OLED هستند که به گفته کادیلاک نیاز به سایبان برای پانل تجهیزات را از بین می برند. این تکنولوژی در تمام مدل های این خودرو ارائه می شود اگرچه آپشن هایی نیز برای آن وجود دارد که شامل سیستم ناوبری واقعیت افزوده نیز می شود.

cadillac escalade 2021

یک سیستم صوتی ۳۶ بلندگو در این خودرو موجود است در حالی که به گفته کادیلاک، میکروفون ها و بلندگوهای کوچکی طراحی شده اند تا مکالمه بین راننده و سرنشینان عقب راحت تر انجام پذیرد.

یک سیستم سرگرمی اطلاعاتی برای صندلی های عقب این خودرو نیز تعبیه شده که شامل دو نمایشگر لمسی ۱۲٫۶ اینچی با قابلیت اجرای بازی، موسیقی و فیلم از طریق پورت های HDMI و USB است.

cadillac escalade 2021

راننده این خودرو می تواند از جدیدترین سیستم کروز نیمه خودران سوپر کروز کادیلاک استفاده کند.

cadillac escalade 2021

دیدگاه خود را بنویسید