نقد و بررسی کیا کادنزا مدل ۲۰۲۰

کیا برای حضور در نمایشگاه بین المللی شیکاگو، همراه با یک تغییرات اساسی در داخل و خارج از کابین، نسخه جدید کیا کادنزا را معرفی کرده است.

خودروی سدان کادنزا در سال گذشته عملکرد مطلوبی از خود به نمایش نگذاشت و تنها توانست فروش ۱۶۳۰ دستگاهی در ایالات متحده آمریکا تجربه کند، در حالی که میزان فروش این خودرو در سال ۲۰۱۸ به تعداد ۴۵۰۷ دستگاهی رسیده بود. حال کیا با اعمال تغییرات اساسی بر روی این خودرو، امیدوار است که بتواند بار دیگر قهر بازار را از بین برده و مشتریان بیشتری را جذب خودروی سدان سایز متوسط خود کند.

cadenza 2020

کیا برای چهارمین سال است که نسل فعلی کیا کادنزا را به مشتریان خود عرضه می کند و باتوجه به کاهش فروش این برند در سال ۲۰۱۹ میلادی، وقت آن رسید تا شرکت خودروسازی کیا یک بروزرسانی اساسی برای خودروی سدان خود ارائه دهد.

cadenza 2020

در همین رابطه طراحان کیا دست بکار شده و از چراغ های جدید در قسمت جلو استفاده کرده اند و همچنین تغییراتی اساسی در جلوپنجره و یا کاپوت خودرو اعمال کرده اند، تاجایی که نسخه جدید کادنزا به طراحی نسل جدید این شرکت نزدیک شده و تاحدودی به خودروی نسل جدید کیا اپتیما شبیه شده است. علاوه بر قسمت جلو، در قسمت عقب هم تغییرات خوبی اعمال شده است تا پاسخگوی توقع بیشتر مشتریان برای خرید یک اتومبیل بروز باشد.

cadenza 2020

گویا در نسخه جدید، تغییرات کیا شامل حال بخش فنی آن نشده است و در نسخه های عرضه شده در آمریکای شمالی، مشتریان از موتور شش سیلندر ۳٫۳ لیتری بهره مند خواهند شد که در مجموع می توانند خروجی قدرت ۲۹۰ اسب بخاری و گشتاور ۳۴۳ نیوتن متری در اختیار داشته باشند.

cadenza 2020

این نیرو توسط جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک دریافت شده و تنها به محور جلو ارسال خواهد شد. با این وجود، بخش فنی کیا کاملا بدون تغییر نبوده است و شرکت سازنده سعی کرده با ایجاد تغییراتی در سیستم تعلیق اتومبیل و استفاده از کمک فنرهای بزرگ تر عقب، راحتی بیشتری برای سرنشینان داخل کابین فراهم کند.

دیدگاه خود را بنویسید